ZBEÜ'de 'Matematik Günleri' etkinliği ZBEÜ'de 'Matematik Günleri' etkinliği

Gerçekleştirilen toplantı da, Başkan Cin yeni yönetimini tanıttı ve parti içi yeni oluşumu anlattı. İlçe başkanları tanıtımında Başkan Cin, daha önce İYİ Parti’de siyaset yaptığı ve yeni yönetimdeki bir çok arkadaşının da İYİ parti mağdurların olduğunu ifade etti.  
Başkan Cin, düzenlediği toplantı da İlçe başkanlarını teker teker tanıtarak açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “İlçe başkanlarımın ve yönetim kurulunun tebliği ile atandım. Kongre öncesi yönetimi oluşturduk. Zonguldak’ta Gelecek Partisi’nin var oluşunu göstermek istiyoruz. Çalışmalarımız olacak ve devam edecek. Güzel işler yapacağımıza inanıyorum. 2002 yılında siyasete başladım. AK Parti ile başladım. İYİ Parti’de de görev aldım. Aralık ayında kongremiz olacak. Yeni yüzlerle Zonguldak’ın siyasetinde yola çıktık. Yönetimde de yeni tanınmamış yüzler yeni siyasetçiler olacak. 
Yaman restoranda Aralık ayının 3’ünde kongremiz var. Bu işler sevda işidir.  Bizim hedefimiz iktidara yürüyeceğiz. Görsel kongre yapacağız. Sadece üye bazında değil dışarıdan da katılımın çok olduğu kongre olacak. Kongreler partilerin düğünler gibidir. Belediyelerden ittifak olma şansımız var. Kazansak da kazanmasak da ittifak olmayacağız. 
Sürpriz bir adayımız var eğer şartlarımız kabul ederse kilit parti olacağız. Bizler nokta atışları yaparak görüştük. Toparlayıcı ve birleştirici bir siyaset yapacağız.
Ben burada 1026 kişiden sorumluyum. Yolsuzluk varsa eleştirelim. Fevkani yıkımı oldu. Biz Çaycuma’da olduğumuz için sadece uzaktan takip edebildik. Ama burada olsaydık daha farklı olurdu.  TTK’da yolsuzluk oldu kimse eleştirmedi, bir tek Deniz Yavuzyılmaz eleştirdi ve ben vekilimin yanındayım. Haklıya haklı, haksıza haksız bu memleket için çaba gösteren bir tek Deniz vekilim var.
Yerel seçimlerde İl genel meclisinde kendi logomuzla gireceğiz. Belediye de ittifak olabilir, ancak güzel başvurular olursa tek başımıza gireceğiz.” dedi. 
Haber: Selçuk KOÇAKLI