Devrek belediyesi Haberleri

devrek belediyesi haberleri ve güncel devrek belediyesi gelişmeleri, devrek belediyesi ile ilgili tüm video, devrek belediyesi fotoğrafları ve devrek belediyesi haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Devrek

Devrek Belediyesi eski Başkan Yardımcısı, Mali Müşavir Ömer Kadam’ın vefat eden annesi Yeni Camide düzenlenen cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Devrek

Halkbank Devrek Şubesi Müdürü Ramazan Erkoç'tan Çetin Bozkurt'a ziyaret.

Devrek

Devrek Belediyesi’nin 200 şirket çalışanını kapsayan Toplu İş Sözleşmesi (TİS), törenle imzalandı. İki yıl geçerli olacak sözleşme kapsamında çalışanların taban...

Devrek

Devrek Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜM BEL-SEN) arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uzlaşma...

Devrek

Devrek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçenin bastondan sonra en ünlü ürünü olan simit fırınlarını denetledi.

Devrek

Bu yıl 3.’sü düzenlenen 2023 Devrek Belediyesi Rüştü Onur, Müfide Güzin Anadol Öykü Ödülleri sahiplerine takdim edildi.

Devrek

Devrek Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen, Rüştü Onur Şiir ve Müfide Güzin Anadol Öykü Yarışması Ödül Töreni yarın yapılacak.

Devrek

 Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, yarın (Salı) saat:15.30’da CHP Devrek İlçe Başkanlığında Devrek Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıklayacak.

Devrek

Devrek Belediye Meclisi’nin 2023 Yılı Olağan Onuncu Toplantısı II. Bileşimi Başkan Çetin Bozkurt başkanlığında yapıldı.

Devrek

Zonguldak’ın Devrek ilçesi Belediyesi kendi ihtiyacı ve vatandaşların ihtiyacı olan kent mobilyalarını kendi şirketleri tarafından üretiyor.

Devrek

Devrek Belediyesi tarafından Milli Egemenlik mesire alanında yapılan havuz parmaklıklarını kimliği meçhul kişi veya kişilerin kırarak parçalaması tepkilere neden oldu.

Devrek

Devrek Belediyesi, Halk Oyunları Topluluğu yeni dönem çalışmalarına başladı.