Festival Haberleri

festival haberleri ve güncel festival gelişmeleri, festival ile ilgili tüm video, festival fotoğrafları ve festival haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Zonguldak

Zonguldak’ta bulunan Ekin Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü bu yıl Kosova’da düzenlenecek olan festivalde Türkiye’yi temsil edecek.

Düzce

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde düzenlenen otomobil festivali, modifiye tutkunlarını bir araya getirdi. Çok sayıda kişinin katıldığı festival büyük ilgi gördü.

Karabük

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde düzenlenen 1. Kask Kafalılar Motosiklet ve Kamp Festivali, kamp ateşinin yakılması ile başladı.

Çaycuma

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesine bağlı Filyos Beldesinde 1-5 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Haftası etkinlikleri kapsamında festival düzenlendi.

Zonguldak

Zonguldak’ta ünlü sanatçıların sahne alacağı Zone Fest festivali iptal oldu.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali’nin iptal edildiği açıkladı.

Zonguldak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yapılması planlanan Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivalinin iptal olabileceği öğrenildi.

Karabük

Karabük Üniversitesi (KBÜ) tarafından düzenlenen KBÜFEST "81 İl Karabük Üniversitesinde Buluşuyor" etkinliği başladı.

Düzce

Düzce'de gerçekleştirilen off-road festivalinde parkura giren bir aracın su etabında devrildiği anlar saniye saniye dron kamerasına yansıdı. Aracı devrilen yarışçı,...

Zonguldak

Milli Eğitim Bakanlığı, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri alanında öğrenim görmekte olan öğrenciler arasında Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması düzenliyor.

Zonguldak

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ), TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin paydaşlarından biri oldu.

Kültür - Sanat

8. Türk Dünyası Belgesel Film Festivali Ödül Töreni, Ankara'da TRT Arı Stüdyoları'nda yapıldı. TRT Avaz’ın canlı olarak yayınladığı törenle ödüller...