HİZMET Haberleri

HİZMET haberleri ve güncel HİZMET gelişmeleri, HİZMET ile ilgili tüm video, HİZMET fotoğrafları ve HİZMET haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Zonguldak

Devrek Belediyesi, belediye hizmet binası enkazının da kaldırılmak suretiyle hurda karşılığında yıkımı için ihale süreci başlattı.

Zonguldak

“Zonguldak Turizm Altyapı Hizmet Birliği Encümen Toplantısı”; Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu başkanlığında, Valilik Şehit Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda yapıldı.

Zonguldak

Ak Parti Zonguldak milletvekili Muammer Avcı, “Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızın öncülüğünde Uzunkum ve Aslankayası Tünelleri arasında kalan 70.162...

Zonguldak

Zonguldak belediyesi yaşanılabilir, yeşil ve güvenli bir Zonguldak için tüm ekip arkadaşlarımızla beraber hizmet üretmeye devam ediyor.

Zonguldak

Başkent EDAŞ, Zonguldak’ta kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2024 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini sürdürdü.

Devrek

Devrek Belediyesi “Evde Kuaförlük Hizmeti" doğrultusunda ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor.

Zonguldak

Zonguldak Belediyesi, şehrin çeşitli köşelerinde belediyecilik hizmetlerini vermeye devam ediyor.

Devrek

Devrek Belediyesi, engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik yürüttüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Zonguldak

Zonguldak’ta Belediye Başkanı Ömer Selim Alan döneminde hizmete açılan Emekliler Konağı’nın kapısından emekliler geri döndü.

Zonguldak

Zonguldak serbest muhasebeciler odası başkanı Hasan Kahveci, “Enflasyon düzeltmesi işlemleri ile ilgili mali müşavirlere verdikleri hizmet dolayısıyla ücret ödenmelidir” dedi.

Zonguldak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti'nin gerçek ve hizmet belediyeciliği yaptığını söyledi. Muhalefeti eleştiren Bakan Özhaseki,...

Gökçebey

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesi belediye başkanı Vedat Öztürk, Hizmetlerini anlatan son yayınladığı klip ilgiyle karşılandı.