Müsabaka Haberleri

müsabaka haberleri ve güncel müsabaka gelişmeleri, müsabaka ile ilgili tüm video, müsabaka fotoğrafları ve müsabaka haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Spor

U11-U13 Erkekler ve Kızlar İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. Katagorilerinde dereceye giren sporcular Zonguldak'ı Türkiye Şampiyonası'nda temsil etme hakkı kazandı.

Spor

Zonguldak İkinci Amatör Lig’de play-off final müsabakaları sonrasında 3 takım daha şampiyon olarak Birinci Amatör Lig’e yükselecek. Final maçlarının hakemleri...

Spor

Minik Erkekler Basketbol müsabakasında TED Zonguldak Koleji Takımı, Bahçeşehir Koleji Takımı’nı  farklı yendi.

Spor

Üniversiteler Arası Salon Futbolu Bölgesel Lig Grup Müsabakaları Sona Erdi

Spor

2023-2024 sezonu eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan yıldızlar bocce Zonguldak il birinciliği müsabakaları Kozlu’da gerçekleştirildi.

Spor

Süper Amatör Ligi’nin 21. Haftanın son müsabakalarını yönetecek hakemler açıklandı.

Zonguldak

Kulüpler Arası Halkoyunları İl yarışması müsabakaları yapılacak.

Spor

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Müsabakalarında TED Koleji gövde gösterisi yaptı.

Spor

Ligde kalma savaşı veren temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, evinde ağırladığı 1461 Trabzon’a 2-4 mağlup oldu.  

Spor

Okul Sporları Güreş Serbest-Grekoromen Gençler B Türkiye Birinciliği müsabakaları tamamlandı. 

Spor

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Zonguldak Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları devam ediyor.

Spor

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2023-2024 sezonu okullar arası Gençler Taekwondo İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.