Formanı giy, sandalyeni kap gel! Formanı giy, sandalyeni kap gel!

Zonguldak İkinci Amatör Lig’de guruplarını şampiyon tamamlayarak  Birinci Amatör Lig’e yükselen Maden İşçileri Topbaşıspor, Ereğli Karadenizspor, Cumayanı Gençlikspor ve Çaycumagücüspor’un ardından play-off final müsabakaları sonrasında 3 takım daha Birinci Amatör Lig’e yükselecek. 
Merkez Grubu’nda 1848 Siyah İncispor-Zonguldak Tepebaşıspor, Ereğli Grubu’nda Cumaspor-Ereğli Esnafspor ve Çaycuma Grubu’nda ise Pehlivanlarspor-Karamusaspor arasında play-off final maçları oynanacak. Kazanan takımlar şampiyon olarak Amatör Lig’e yükselecek.  
Ayrıca final maçlarının normal süresi ve 15’er dakikalık iki uzatma devresi berabere bitmesi halinde ise şampiyonu penaltı atışları belirleyecek. 
Bu önemli final maçları 9 Haziran Pazar günü saat 17.30’da oynanacakken, Zonguldak İl Hakem Kurulu’da final maçlarını yönetecek hakemleri de açıkladı.  
İŞTE BİR BİRİNDEN ZORLU FİNAL MAÇLARINI YÖNETECEK HAKEMLER ŞU ŞEKİLDE
17.30 Fener Sentetik Saha:1848 Siyah İncispor-Zonguldak Tepebaşıspor (Hakemler: Ferdi Tatoğlu, Umut Ateş, Furkan Topalahmetoğlu)
17.30 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Cumaspor-Ereğli Esnafspor (Hakemler: Özcan Kılıçkeser, Yunus Emre Yüksel, Zafer Kudret Özcan)
17.30 Çaycuma Sentetik: Pehlivanlarspor-Karamusaspor (Hakemler: Melih Kaya, Mert Çolak, Ayşe Nur Demirhan)
Selçuk Koçaklı

Muhabir: Selçuk Koçaklı