Tasarruf Haberleri

tasarruf haberleri ve güncel tasarruf gelişmeleri, tasarruf ile ilgili tüm video, tasarruf fotoğrafları ve tasarruf haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Zonguldak

Kamuda tasarruf tedbirlerine uymayan kamu görevlilerine uygulanacak yaptırımlar belirlendi.

Spor

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Cumhurbaşkanlığı Tasarruf Tedbirleri Genelgesi nedeniyle Belediyespor futbol takımlarının faaliyetlerini dondurma...

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali’nin iptal edildiği açıkladı.

Zonguldak

Enerji Bir SEN Batı Karadeniz Şube Başkanı Sedat Güngör, kamuda tasarruf nasıl olmalı konusuna dikkat çekti.

Zonguldak

Saadet Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, sabah saatlerinde günün aydınlanmasına rağmen sokak aydınlatmalarının hala yanıyor olmasına tepki gösterdi.

Zonguldak

KESK'e bağlı Büro Emekçileri Sendikası (BES) Zonguldak Şube Başkanlığı, yeni yayınlanan kamuda tasarruf tedbirleri ile ilgili açıklama yaptı.

Karabük

Safranbolu Belediyesi, agrega malzemesi üretmek için hizmete açtığı taş ocağı sayesinde yıllık 6 milyon TL tasarruf sağlayacak.

Zonguldak

Alaplı Belediyesi'nin, 2019 yılında proje çalışmalarına başlanan güneş enerji sisteminin 4 yıl sonra İller Bankası tarafından kredisi onaylanarak ihaleye çıkıyor.

Çaycuma

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı kayıp kaçağı önleme çalışmaları sonunda 500 bin ton tasarruf sağladıklarını söyledi.

Zonguldak

Bulaşık Yıkarken Tasarruf Etmenin Yolu, Fairy Kullanmaktan Geçiyor! 

Zonguldak

Akaryakıt ürünlerine gelen ÖTV zammıyla beraber benzin ve LPG arasındaki fiyat farkı katlandı. Araç sahipleri tasarruf yapabilmek için otogaz dönüşüm...

Ekonomi

2021'deki genelge hatırlatılırken ayrıca deprem kaynaklı maliyetler dışında tüm harcamaların gözden geçirilmesi gerektiği belirtildi.