Çaydeğirmeni beldesinde hiçbir belediye başkanının bölgede yapamadığı projelere imza atan ve 6’ıncı etap TOKİ konut projesine başlayan Başkan Satılmış Gebeş 31 Mart seçimlerinde oyların yüzde 72.06’sını alarak tekrar başkan seçildi. Çaydeğirmeni’nde CHP yüzde 20.39, MHP yüzde 4.13, Yeniden Refah 2.36 ve Saadet Partisi yüzde 1.07 oranında oy aldı. 
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Ahmet Çolakoğlu ve İl başkanı Mustafa Çağlayan rekortmen başkan Satılmış Gebeş’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular. Belediye Başkanı Satılmış Gebeş Bine yakın vatandaşın köylerdeki muhtarlık seçimlerinde oy kullanmak üzere nüfusunu aldırdığını kaydederek, “Yüzde 80 olarak rekor bekliyordum. Halkımıza yürekten teşekkür ediyorum. 5’inci dönem de bu görevi bana layık gördüler. Sizlerinde desteğiyle daha çok daha fazla çalışacağım” dedi.
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Avcı, “Bizler milletvekili olarak, İl başkanımız ve teşkilatlarımız Başkanımızın daima yanında olacaktır.  Yeni dönemde de başkanımıza başarılar diliyorum, Çaydeğirmeni’ne hayırlı olsun” dedi. HABER MERKEZİ

Öğrencilerden harika gösteri! Öğrencilerden harika gösteri!