GMİS Yönetim Kurulu;  “Maden İşçisi Her Şart Altında  Demokrasiye Sahip Çıkmaya Devam Edecektir” GMİS Yönetim Kurulu; “Maden İşçisi Her Şart Altında Demokrasiye Sahip Çıkmaya Devam Edecektir”

Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Mustafa Bilge yaptığı açıklamada, “Şehrimiz bu fırsatı kaçırmamalı.  Şehri yöneten kurmaylarımızı göreve davet ediyoruz. Valimiz milletvekillerimiz belediye başkanlarımız ve tüm bürokratlarımız göreve davet ediyorum. Hemşehricilik bilincinin tavan yaptığı günleri hep birlikte  yaşadık.  Zonguldakspor basket 67 takımı hepimize gururlu günler yaşattı. Şehirde büyük bir birliktelik ruhu yaşandı. Kenetlendik, kadın, erkek,yaşlısı, genci festival havası yaşadık. Tüm Türkiye bize hayran kaldı.
EĞER BU FIRSATI KAÇIRIRSAK TARİH BİZİ AFFETMEZ
Zonguldak Kömür Jeoparkı diyoruz; şehrimizi tanıtmak için bir sürü çaba gösteriyoruz. Fakat elimizde böyle bir fırsat varken bu fırsatı değerlendirmiyoruz. Başkan Kanat Tan ve yönetim kurulunun çabaları sonuç bulmalı. Avrupa kupalarına gitme hakkı da elde ettiğimizi öğrendik. Bu Zonguldak için çok kıymetli, herkes elini taşın altına koymalı. Bu kara tünelden çıkmalıyız” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi