Zonguldak AK Parti il başkanlığına sürpriz aday Zonguldak AK Parti il başkanlığına sürpriz aday

VGM Vakıflar Genel Müdürlüğü 122 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. E devlet üzerinden VGM personel alımı başvuruları gerçekleşecek. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, 2022 KPSS puanı ile 18-35 yaş aralığında bulunan 33 büro personeli, 5 avukat, 10 mühendis, 4 sosyal çalışmacı, 39 koruma ve güvenlik görevlisi, 24 temizlik görevlisi, 7 de şoför alınacak. İşte Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM personel alımı başvuru tarihi, şartları gibi detaylar. 

VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 122 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Vakıflar Genel Müdürlüğünce mühendis, sosyal çalışmacı, koruma ve güvenlik görevlisi, büro personeli, avukat, temizlik görevlisi ve şoför olmak üzere toplam 122 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, 2022 KPSS puanı ile 18-35 yaş aralığında bulunan 33 büro personeli, 5 avukat, 10 mühendis, 4 sosyal çalışmacı, 39 koruma ve güvenlik görevlisi, 24 temizlik görevlisi, 7 de şoför alınacak.

Başvurular e-Devlet'te Vakıflar Genel Müdürlüğü-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden 9 Haziran'a kadar yapılabilecek. İşe alım için şahsen başvuru alınmayacak, posta veya diğer yollarla yapılan müracaatlar da kabul edilmeyecek.

Editör: Eren Aşkar