Suna Soysal hayatını kaybetti! Suna Soysal hayatını kaybetti!

Ak Parti Belediye Başkan adayı Sezgin Özdemir, Bakacakkadı halkına seslenerek, “31 Mart 2024 akşamından itibaren Bakacakkadı belediyesini birlik de yönetmek ve şirin bir belde haline getirmek için şahsım ve ekip arkadaşlarım adına sizlerden hür iradeniz ile demokrasiye sahip çıkmanızı ve desteklerinizi bekliyorum inşallah. Bizim asıl imtihanımız sizlerin desteği ile göreve geldiğimizde başlayacaktır inşallah.
Kadın, çocuk, yoksul, yaşlı, yetim, kimsesiz, engelli, işsiz gibi risk gruplarına pozitif ayrımcılık yapmaya, Uydu kentler ve toplu konutlar yardımıyla halkın ucuz konut ihtiyacını karşılamaya, Köyü kente dönüştürmeye ve kente olan göçü tersine çevirmeye, Beldemizin her yerini modern parklar ve meydanlarla donatmaya, Çiftçilere, esnaf ve sanatkârlara, tacir ve sanayicilere, işçi, memur, kadın ve engellilere götürülecek hizmetleri onlarla birlikte Bakacakkadıda hızlı, öncü, örnek ve sosyal bir belediye kurmaya, Bakacakkadıyı kültür, eğitim, sağlık, tarım, ticaret, turizm kenti ve ulaşımda şehir dostu bir kent yapmaya, canlı ve temiz bir çevre oluşturmaya, Beldenin yıpranan sosyal ilişkilerini, unutulan komşuluk, hemşerilik, zayıflayan akrabalık, sadaka vb. geleneklerini yeniden ihya etmeye, veren elle alan eli buluşturmaya,  beldeyi maddi ve manevi planda da imar etmeye, 7 gün 24 saat halkın hizmetinde olmaya ve belediyeyi halkla birlikte yönetmeye, Hizmetim süresince haktan ve adaletten ayrılmayacağıma Söz veriyorum” dedi.
İktidarın tüm imkanlarını Bakacakkadı’ya seferber edeceklerini kaydeden Özdemir, Zonguldak’ın en öbenli cazibe merkezinin Bakacakkadı olacağını söyledi. Modern şehirleşmenin yanında sosyal, kültüre, sağlık turizminin de merkezinin Bakacakkadı olacağını sözlerine ekledi. 
Özdemir, Filyos Vadi projesinin göbeğinde olan ancak bugüne kadar bundan faydalanamayan Bakacakkadı’nın Bartın, Karabük ve Zonguldak’ın merkez üstü olacağını ifade etti.
HABER MERKEZİ