Nas, resmen aday adayı

Türkiye Muhtarlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Şerafettin Nas, AKP’den Kilimli Belediyesi Başkanlığı aday adaylığı için dosyasını dün İl Başkanı Hamdi Uçar’a teslim etti. Parti binasında üyelerle bir araya gelen Nas, Kilimli Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, Kilimli’nin Ak Parti’ye ihtiyacı olduğunu söyledi. Nas’ın adaylık dosyasını kabul eden İl Başkanı Uçar ise bütün aday adaylarına başarılar diledi.

Politika 22.10.2013, 15:35
1098
Nas, resmen aday adayı

NAS: ‘SEÇİMİ KARDEŞÇE ATLATACAĞIZ’

Nas, “Kilimli Belediyesi için aday adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Kilimli halkıyla yıllardır kardeşçe yaşadık. Aday olan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Kilimli için Ak Parti’den kim aday olursa onun yanında olacağız. Kilimli’nin Ak Parti’ye ihtiyacı vardır. Bu anlamda seçim sürecini kardeşçe atlatacağız. Bana desteği olan herkese teşekkür ediyorum. Kilimli halkının desteğini alarak Kilimli’yi daha güzel yerlere getireceğime inanıyorum” dedi.

UÇAR: “SEÇİMİ BİR KİŞİ KAZANACAK’

Aday adaylarına başarılar dileyen Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, “Bu gün Kilimli İlçemizin belediye başkanlığı aday adaylığı için müracaatta bulunan çok değerli ağabeyimiz, başkanımız Şerafettin Nas’ın dosyasını teslim almaktan mutluyum. Kendisi partimizden Kilimli için aday adayı olan ikinci arkadaşımızdan birisi. Süreç devam ediyor. Sayın başkanımızın yapmış olduğu konuşmasından çok mutlu oldum. Bu bir yarıştır. Herkes aday adayı olabilir ama bir kişi burada aday olacak ve seçimi bir kişi kazanacak. Aday olamayan arkadaşlarımızın, aday olan arkadaşımızın arkasında adaymış gibi çalışacaklarını söylemeleri bizi çok mutlu etti. Özelikle böyle bir sürecin içerisinde bu ifadeleri kullanmak çok büyük bir erdemliliktir. Girdiği bu yarışta kendisine başarılar diliyorum. Biz kendisine değil, bölgesine hizmet eden aday adayı arkadaşları istiyoruz. Bu düşünce içerisinde partimizden aday adayı olan arkadaşlarımız seçim sürecine güç katacağına inanıyorum.  Bütün adaylara başarılar. Kilimli için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.  (Nermin Akkaya)

Yorumlar (1)
Ö.KARA 8 yıl önce
ak partinin kilimlide bu zamana kadar hangi hizmetini siz gördünüz de biz göremedik ?
21
açık