Algı Yapmayın, bahane üretmeyin! Algı Yapmayın, bahane üretmeyin!

Mitinge Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği bakanı Mehmet özhaseki, Ak parti Milletvekili Muammer Avcı, Ak Parti İl başkanı Mustafa Çağlayan, MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, MHP İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız ve Cumhur İttifakının belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı. 
Bakan Özhaseki, Cumhur İttifakının adayı Dr. Ömer Selim Alan’ın projelerinin arkasında iktidarlarının olduğunu ve olmaya da devam edeceğini söyledi. Bakan Özhaseki, Zonguldak’a TOKİ müjdesi de verdi. 
Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının adayı Dr. Ömer Selim Alan, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ’nin teşrifleriyle kıymetli hemşehrilerimiz ile muhteşem bir atmosferde bir araya geldik. 
Sayın Bakanımızın kıymetli destekleriyle şehrimizin gelişimine katkı sunacak eserlerimizi yine hep birlikte hayata geçirecek, şehrimiz, gelişmeye, büyümeye ivme kazanmaya artarak devam edecektir inşallah. 
Güzel şehrimiz için çok daha çalışıp, çok daha hizmet etmeye YİNE YENİDEN hazırız ve kararlıyız.
Bugüne kadar samimiyet, gayret ve azim ile şehrimizin kronikleşmiş sorunlarını çözmeye, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için kollarımızı sıvayarak yola revan olduk. 
Şimdi ise siz kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle 31 Mart’ta şehrimizde istikrar devam edecek, eser ve hizmetlerimiz aralıksız sürecek. 
Bizleri bağrına basan, bu muhteşem atmosfere ev sahipliği yapan duaları ile destek veren Terakki Mahallesi sakinlerimize, yürekleri hizmet için bir atan kıymetli hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ Beyefendiye güçlü destekleri için şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.