Kortların şampiyonları

Gençlik Haftası nedeniyle Tenis Deniz İhtisas Kulübü kortlarının ev sahipliği yaptığı, tenis turnuvası final maçlarıyla son buldu. 5 gün boyunca hünerlerini sergileyen raketlerden derece yapanlar madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz’den aldı.

Spor 21.05.2013, 22:51
Kortların şampiyonları

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinleri kapsamında Zonguldak’ta düzenlenen “Gençlik haftası Tenis Turnuvası” final maçlarıyla tamamlandı.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Turnuva 50 sporcunun katılımıyla 5 kategoride düzenlendi.

Fener Tenis Kortlarında düzenlenen ve 16 Mayıs’ta başlaşan turnuva son gün final maçlarıyla tamamlandı.

Son gün oynanan final maçlarıyla dereceye giren sporcular belli oldu. 10 yaş bayanlarda Ekin Özer birinci, Sudenaz Topuz ikinci, 10 yaş erkeklerde Mert Parim birinci, Nazmi Deniz Güler ikinci, 12 yaş bayanlarda Öykü Akkartal birinci, Ece Demir ikinci, 14 yaş bayanlarda Nehir Üder birinci, Sinem Özer ikinci olarak dereceye girdi. 14 Yaş finalde ise Baran Batur ve Ege Memişoğlu Çarşamba günü oynayacak.

Ödül törenine Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, Zonguldak Tenis Deniz İhtisas Kulübü Başkanı Çetin Özçep, Tenis İl Temsilcisi Zafer Kalafat, Başkan Yardımcısı Rahmi Üder, Zonguldak Demir Hokey  Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Abdullah Demir, antrenörler ve sporcu velileri katıldı.

Tenis İl Temsilcisi Zafer Kalafat, Zonguldaklı tenis severlere gençlik haftasında düzenlenen turnuvada çekişmeli maçlar izlettirdiklerine değinerek, “Sporcuların katılacakları resmi turnuvalar dışında bu tip organizasyonlar maç performanslarını yükseltmeleri açısından önemli. Halkımızı yanımızda görmek istiyoruz, tesislerimiz herkese açık. Gençlik haftasında dereceye giren sporcularımızı kutluyorum. “ dedi.

Yorumlar (0)
10
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Pendikspor 13 32
2. Bucaspor 1928 14 22
3. Isparta 32 Spor 14 22
4. Amed Sportif Faaliyetler 13 21
5. Şanlıurfaspor 13 20
6. Uşakspor A.Ş. 13 19
7. Pazarspor 13 19
8. Ankara Demirspor 14 19
9. Nazilli Belediyespor 13 19
10. Kırklarelispor 13 19
11. Tarsus İdman Yurdu 14 18
12. Akhisarspor 14 17
13. Anagold 24Erzincanspor 14 17
14. Karatay Termal 1922 Konyaspor 14 17
15. Kırşehir Belediyespor 13 16
16. Zonguldak Kömürspor 13 14
17. TECO Karacabey Belediyespor 13 13
18. Eskişehirspor 14 10
19. GMG Kastamonuspor 0 0
Takımlar O P
1. Trabzonspor 14 36
2. Konyaspor 14 26
3. Hatayspor 14 26
4. Alanyaspor 14 24
5. Fenerbahçe 13 23
6. Başakşehir 14 22
7. Karagümrük 14 22
8. Galatasaray 14 22
9. Adana Demirspor 14 20
10. Beşiktaş 14 20
11. Antalyaspor 14 18
12. Gaziantep FK 14 18
13. Altay 14 17
14. Sivasspor 14 16
15. Giresunspor 14 16
16. Kayserispor 14 16
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 13 10
19. Kasımpaşa 14 10
20. Rizespor 14 10
Takımlar O P
1. Ümraniye 13 27
2. Ankaragücü 14 27
3. Eyüpspor 14 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. İstanbulspor 13 20
7. Tuzlaspor 12 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Samsunspor 13 19
10. Adanaspor 14 18
11. Menemenspor 13 17
12. Gençlerbirliği 13 17
13. Boluspor 13 16
14. Denizlispor 13 15
15. Bursaspor 13 14
16. Manisa FK 14 14
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 14 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 13 30
2. Man City 13 29
3. Liverpool 13 28
4. West Ham 13 23
5. Arsenal 13 23
6. Wolverhampton 13 20
7. Tottenham 12 19
8. M. United 13 18
9. Brighton 13 18
10. Leicester City 13 18
11. Crystal Palace 13 16
12. Brentford 13 16
13. Aston Villa 13 16
14. Everton 13 15
15. Southampton 13 14
16. Watford 13 13
17. Leeds United 13 12
18. Burnley 12 9
19. Norwich City 13 9
20. Newcastle 13 6