Merhaba arkadaşım!

Son zamanlarda takıntılı olduğum harika bir çevrimiçi alışveriş sitesinden bahsetmeliyim – adı Temu. Çok havalı, moda ürünlerinden ev eşyalarına kadar bir sürü ürüne sahip ve her şey çok uygun fiyatlı! Benzersiz eşyalar bulmaktan veya iyi bir fırsat yakalamaktan hoşlanıyorsan, bence bayılacaksın.

Temu Hakkında

Temu, yani "Team Up, Price Down" (Birleşin, Fiyatı Düşürün), tüketicileri milyonlarca satıcı, üretici ve marka ile buluşturan bir e-ticaret şirketidir ve misyonu, insanlara en iyi hayatlarını yaşamaları için güç vermektir. Temu, tüketicilerin ve satıcı ortaklarının hayallerini kapsayıcı bir ortamda gerçekleştirmelerine olanak tanıyan en uygun fiyatlı kaliteli ürünleri sunmaya kendini adamıştır. Temu, 2022 yılında Boston, Massachusetts'te kurulmuştur.

Temu Kupon Kodu Nasıl Kullanılır

Tamam, şimdi heyecan verici kısma geldik – çünkü sen benim arkadaşımsın, sana özel bir 2024 kodu paylaşıyorum! Bu kodu “aff07203” kullanarak %30'a kadar indirim kazanabilirsin! Bunu senin için küçük bir hediye olarak kabul et ve Temu'nun büyüsünü kendin deneyimle.

Özel TEMU promosyon kodu:

Temmuz'da oturum aç veya kaydol

Alışveriş sepetine ürün ekle

Ödeme işlemine devam et

Kupon kodu uygula" alanını bul

Kupon kodunu oraya girerek tasarruf et!

TEMU Ortaklık Programı Hakkında:

Ve işte bir profesyonel ipucu: ekstra para kazanmak veya kendi platformun veya bloğun varsa, TEMU Ortaklık Programına göz atmalısın. Ürünlerini tanıtarak komisyon kazanabileceğin oldukça tatlı bir anlaşma. Bazı arkadaşlarımın bundan faydalandığını gördüm ve büyüyen bir markayla ortaklık kurmak için harika bir yol gibi görünüyor.

Birçok kişinin TEMU bağlantılarını ve kodlarını zaten paylaştığını görmüş olabilirsin, ancak TEMU'nun herkesin katılabileceği bir ortaklık programı olduğunu bilmiyor olabilirsin. Sabit bir pasif gelir kaynağı oluşturmak isteyen tutkulu bir TEMU hayranıysan veya trafiğini paraya çevirmek isteyen bir etkileyici ise, TEMU Ortaklık Programı tam sana göre. Ayda 100.000£'a kadar yüksek bir kazanç potansiyeli ile TEMU Ortaklık Programı, başlamak için mükemmel bir fırsat.

TEMU Ortaklık Programı ile Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Ayda 3.000.000 TL'ye kadar kazanabilirsiniz! TEMU Ortaklık Programına katılmak ile ilgileniyorsanız, basit ve şeffaf bir komisyon politikası sunduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Para kazanmanın birkaç yolu aşağıda listelenmiştir:

1. Referans linkiyle TEMU uygulamasını indiren her yeni kullanıcı için 50 TL ödül kazanın.

2. Referans linkinizden geçerek kayıt olan yeni TEMU kullanıcılarının yaptığı her alışverişten komisyon kazanın. Komisyon oranı alışveriş tutarına bağlı olarak değişir.

3. Kazanç lider tablosundan yararlanın: Son 3 gündeki en çok kazanan 50 TEMU ortağı nakit bonus kazanabilir.

TEMU Ortaklık Programına Nasıl Başlanır?

TEMU Ortaklık Programına burada kaydolduktan sonra, hesap merkezinizde referans linkinizi ve kodunuzu alacaksınız. Kazanmaya başlamanın birkaç yolu şunlardır:

1. TikTok, YouTube, İnstagram veya Facebook gibi sosyal platformlarda bir etkileyiciyseniz, içerik yayınlayarak referans linkinizi ve kodunuzu yayarak komisyon kazanabilirsiniz. Yayınladığınız içeriğe dikkat edin. Ne kadar iyi içerik yayınlarsanız, o kadar çok etkileşim alırsınız ve bu da daha yüksek bir dönüşüm oranı sağlar!

2. Bir blog yazarı isenız, TEMU ürünleri veya TEMU Ortaklık Programı hakkında SEO uyumlu inceleme makaleleri yazabilirsiniz ve bu makalelerde referans linkinizi ve kodunuzu paylaşabilirsiniz!

3. Bir web siteniz varsa veya büyük trafiğe sahip fırsat/kupon web sitelerinin editörü iseniz, bir banner veya fırsat makaleleri ile daha fazla insanın referans linkinizi ve kodunuzu görmesini sağlayabilirsiniz.

4. TEMU ortaklık politikasıyla uyumlu olduğu sürece referans linkinizi ve kodunuzu yayabileceğiniz diğer tüm yollar veya platformlar!

Diğer Ortaklık Programlarıyla Karşılaştırıldığında:

Diğer ortaklık programlarıyla karşılaştırıldığında, TEMU tüm kategoriler için nitelikli her satın alma başına %10-30 komisyon oranı sunar. Ancak, TEMU geri dönen kullanıcılar için komisyon sunmaz. Bu, kazançlarınızı sınırlayabilir. Ancak TEMUya büyük bir trafik girişi ve daha fazla ülkenin kullanıma açılması ile, TEMU Ortaklık Programı'na şimdi kaydolmak hala değerlidir çünkü bu çok popüler bir alışveriş sitesidir. TEMU komisyon oranlarını ve aylık kazanç limitini değiştirmeden önce şimdi kayıt olmak iyi bir fikir olabilir.

TEMU Ortaklık Komisyon Oranı (%10-30)

Yüksek komisyon oranlarına ve iyi getiriler sağlayan bir ortaklık programı arıyorsanız, TEMU Ortaklık Programı sizin için doğru olabilir. Ortaklık pazarlama alanında bulabileceğiniz en iyi ortaklık programlarından biri. Şimdi katılın ve referans satışları üzerinden komisyon kazanmaya başlayın!

Pırlanta Küpe Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Pırlanta Küpe Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Özel TEMU promosyon kodu: Bu kodu “aff07203” kullanarak %30'a kadar indirim kazanın. O halde neden bekliyorsunuz? Bugün Temuya dalın ve tüm bu heyecanı görün. İyi alışverişler ve bu kodu kullanmayı unutmayın!

Kaynak: HABER MERKEZİ