74 Bin maaş alan süper işçiler 74 Bin maaş alan süper işçiler

Ak Parti'nin Devrek Belediye Başkan adayı Özcan Ulupınar River Park Otel'de yaklaşık bin kişinin katılımıyla proje tanıtım toplantısı yaptı.
Toplantıya Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Devrek İlçe Başkanı İsmail Cinbir, İl Genel Meclisi, Belediye Meclisi Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı ve 1000 kişiyi aşkın Devrekli katıldı.
İl Başkanı Mustafa Çağlayan burada yaptığı konuşmada, Devrek'in isminin geçmişte adaletle anıldığını şimdi ise yolsuzluklarla anıldığını söylerken, şunları kaydetti:
"İKİ PERSONEL CEZAEVİNDE"
"Özcan Ulupınar'ı Cumhurbaşkanımız aday yapmıştır. Diğer aday adaylarımız da burada onlar da Ulupınar aday ise biz de yanındayız dediler.
Onlar da bu salonda. Belediyeyi nasıl yönetikleri ortada. İki personel cezaevinde" dedi. 
AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan'ın ardından söz alan Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, mevcut başkanın 5 yıl önce açıkladığı 13 projeden 11'ini yapmadığını ve belediyenin 40 milyon olan borcunu 200 milyona çıkardığını kaydederek, "Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmeyiz. Yapılan hiç bir şey yok. Devrek'te lağım suları ulu orta akıyor. Arıtma üç aydır çalışmıyor. Ego ve kibir tavan yapmış. Şirket kurmuşlar. Bir liralık malı o şirket üzerinden 5 liraya alıyorlar. Bilinmeyen bir servet artışı var. Tabii ki bunun hesabını soracağız. Vurgun düzeni devam etsin diye kraldan fazla kralcı olan belediye müdürleri var. Onlarla da 1 Nisan'da hesaplaşacağız" dedi.
Haber: Yavuzhan Somuncu