Devrek Belediyespor Yaz Spor Okulları bünyesinde   Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, çocuklara verdiği spor ayakkabısözünü tuttu. Ulupınar, Devrek İlçe Stadı’nda gerçekleştiren antrenmana gelerek, tüm çocuklara spor ayakkabısı hediye etti.

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, geçtiğimiz günlerde futbol, voleybol ve badminton kursları ile 6-12 yaş çocuklar için açılan Devrek Belediyespor Yaz Spor Okulu açılış seremonisine katılmıştı.

Kilimli'de yeni Şükrü Güven'ler yetişecek! Kilimli'de yeni Şükrü Güven'ler yetişecek!

Başkan Ulupınar, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu belirterek, tüm çocuklara spor ayakkabısı sözü vermişti. Bugün yapılan antrenmanlara katılan Başkan Ulupınar sözünü tutarak tüm çocuklara spor ayakkabısı dağıttı.

01 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasında eğitim verecek olan Devrek Belediyespor Yaz Okulu’nda geleceğin başarılı sporcuları yetişmesi, geleceğin teminatı olan  çocukların ve gençlerin tatillerinin iyi bir şekilde değerlendirilmesi, sosyal ve sportif olarak iyi bir şekilde yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Öte yandan programa, Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, Devrek Belediye Başkan Yardımcıları Özcan Özmekik, Ayhan Kazkondu, Devrek Belediyespor Kulüp Başkanı Çetin Kuzlu, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cihan Durdubaş, antrenörler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Muhabir: Selçuk Koçaklı