Kantarcı’ya vatandaş duası

Yaşam 12.04.2019, 17:51 12.04.2019, 18:00
1095
Kantarcı’ya vatandaş duası

Çaycuma Belediyesinin özellikle ücretsiz ulaşım ve kent asansörü hizmetinden yaralanan vatandaşlar buldukları her fırsatta Başkan Kantarcı’ya teşekkür ediyor.

 

Çaycuma Belediyesinin verdiği Kent Asansörü, ücretsiz ulaşım gibi hizmetlerden yararlanan vatandaşlar bulduğu her fırsatta Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya dua ediyor. Çaycuma Devlet Hastanesi’nde tedavi gören vatandaşları ziyaret eden Başkan Kantarcı, hasta ve yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulunurken hastane personeli ile de bir süre sohbet etti. Vatandaşların tamamının sohbet sırasında yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetini dile getirmesi Başkan Kantarcı’yı da mutlu etti.

 

SİZE LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Öte yandan çocuğuyla hastaneye gelen Çaycumalı vatandaşlardan Sakine Ekşi, hastane önünde karşılaştığı Başkan Kantarcı’ya yaklaşarak, yeniden başkan seçildiği için tebrik etti. Ekşi, “Başkanım, bizlere ücretsiz asansör ve otobüs imkânı sağladınız. Otobüsle asansöre kadar gelip rahatlıkla hastaneye ulaşabiliyoruz. Çok güzel hizmetleriniz var. Sana çok duacıyız” diyerek teşekkür etti. Başkan Kantarcı ise Ekşi’ye teşekkür ederek, “Sizler de beni tekrar başkan seçtiniz. Size layık olmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
 

Yorumlar (0)
25
açık