CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Sekme, CHP Merkez İlçe Başkanlığı binasında yaptığı basın açıklaması ile, yeniden bu göreve aday olduğunu açıkladı.

Adaylığı konusunda kendisinden desteği esirgemeyen partililere teşekkürlerini ileten ve 4 yıldır yürüttüğü bu göreve tekrar aday olduğunu belirten Sekme, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bilindiği gibi Cumhuriyet Halk Partimiz, Yerel Seçimlerde kazandığı o büyük zaferin ardından, tüm örgüt yapımızda yeniden seçimlere giderek, yeni bir heyecan, yeni bir ruhla daha üretken, daha verimli, ülkeyi yönetme idealini sarsılmaz bir hedef olarak benimsemiş kadrolarla bundan sonrasını planlamış ve bu doğrultuda çalışmalarına hız vermiştir.

Kadın kollarımız, mevcut görev dağılımın içerisinde, her zaman olduğu gibi çok farklı, karşılıksız ve fedakarca sürdüren yoğun bir emek bileşkesinin ürünüdür.

Dört yıldan bu yana sürdürdüğüm, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı gibi bu çok onurlu göreve bugün yeniden Aday oluyorum.

Kapuz Plajı’nda ‘kumar’ partisi! Kapuz Plajı’nda ‘kumar’ partisi!

Beni bu göreve layık görerek yüreklendiren, aday olmamı isteyen yol arkadaşlarıma, İl, İlçe Başkanları ve değerli Yöneticilerine, huzurlarınızda bir kez daha tüm içtenliğimle teşekkür ediyor. Hepinize katılımlarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum.”

Haber: Aytaç Öztürk                         

Muhabir: Aytaç Öztürk