Kentin dört bir köşesini gezerek esnaf ve hemşehrileriyle buluşmaya devam eden Başkan Çetin Bozkurt,  şehir merkezinde bir süre gezerek esnaf ve ve vatandaşla tokalaştı, hayırlı işler dileğinde bulundu.

Ulupınar’ın Seçim bürosunu Bakan Tunç açtı Ulupınar’ın Seçim bürosunu Bakan Tunç açtı

Esnaf ve vatandaşın isteklerini dinleyen Bozkurt, “Her zaman halk ile iç içe olmaya devam edeceğiz, onların isteklerini ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulacağız" dedi.

Devreklilerin büyük teveccühü ile 4 yılı aşkın süredir kente ve hemşehrilerine hizmetkar olan Başkan Çetin bozkurt, şehrin her bir cadde, sokak ve mahallesini adım adım gezerek esnaf ve vatandaşla olan gönül köprülerini kuvvetlendirmeye devam ediyor.

“Yaptığımız her işte esnaf ve vatandaşımızın görüşünü alıyor, bu doğrultuda hareket ediyoruz” diyen Başkan Bozkurt, Şehir merkezinde yaptığı esnaf ziyaretinde, hemşerileriyle sohbet ederek işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar diledi.

Samimiyeti ve tevazusuyla büyük küçük herkes ile gönülden iletişim kuran Başkan Bozkurt, esnaf ziyareti sırasında vatandaşın talep, görüş ve önerilerini dinledi.

HABER MERKEZİ