Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Şenol Cin, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Gelecek Partisi'nden Zonguldak adayı olan Şendoğan Yavuz'u basına tanıttı. Panaroma Cafede gerçekleşen aday tanıtıp toplantısında İl Başkanı Şenol Cin, yönetim,Parti üyeleri ve basın yer aldı.
CİN:KENDİ YAĞIMIZDA KATILACAĞIZ
Aday tanıtım toplantısında konuşan Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Şenol Cin:“ isteğimiz tüm belde ve belediyelerde belediye başkan adayı çıkarmaktı ama olmadı. En son görüştük ve kendi içimizden birini aday olarak çıkarmaya karar verdik. Göreve Şendoğan kardeşimiz talip oldu. Medeni cesaretinden dolayı kendisini kutluyorum. Zonguldak için dışarıdan bir aday aramadık. Genel merkezden de aday gönderilmek istendi ancak kabul etmedik. Saadet Partisi ittifak için oturalım dedi, kabul etmedik. Birkaç partiyle daha görüştük onu da kabul etmedik. Zonguldak‘ta kendi yağımızda kavrulacağız dedik.” dedi.


YAVUZ: MANGAL GİBİ YÜREĞİM, CESARETİM VAR
Gelecek Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şendoğan Yavuz ise  yaptığı açıklamada, “Benim arabam, yatım, katım yok. Mangal gibi yüreğim, cesaretim var.  O yüzden 19 Mahalle, 1500 Sokak’tan tüm sandıklardan sadece kendi oyum da çıksa ben bu davadan hiç vazgeçmeyeceğim. Gelecek Partisi olarak biz de varız dedik. Biz Zonguldak’ta kendi sesimizi, gücümüzü, birlik ve beraberliğimizi göstermek istiyoruz.” dedi
Haber: Selçuk Koçaklı