HÜRFİKİR ANKARA'DA

Zonguldak Kömürspor yeni sezon için kolları sıvadı.Zonguldak Kömürspor'un Genel Kaptanı Hakan Hürkir Ankara'ya giderek Erokspor-Vanspor 3.Lig play off maçını takip edecek.

Genel 24.05.2019, 14:22 24.05.2019, 14:23
1969
HÜRFİKİR ANKARA'DA
TFF 2.Lig temsilcisi Zonguldak Kömürspor yeni sezon hazırlıklarına başladı.

İlk olarak bir kaç hafta içerisinde yönetim kongre yaparak hoca, iç transfer ve dış transfer çalışmalarına başlayacak. Maddi sıkıntılar nedeniyle sessiz ve derinden ilerleyen kırmızı lacivertli takım, hiç bir şekilde dışarıya bilgi sızdırmıyor. Her sezon olduğu gibi düşük bütçelerle takım kurmaya çalışacak olan Zonguldak Kömürspor sessiz bir şekilde play off maçlarını takip ederek oyuncu bakmaya başladı.

Zonguldak Kömürspor'un Genel Kaptanı Hakan Hülfikir bugün Ankara'ya giderek Erokspor-Vanspor 3.Lig play off maçını takip edecek. Hürfikir, karşılaşma sırasında yetenekli ve 2.Ligde iş yapacak oyuncuları belirleyerek transfer tahtasına notlarını alacak. Alınan bilgilere göre play off karşılaşmasını Zonguldak Kömürspor'un eski teknik patronu Şenol Demir ve eski oyuncu ve son olarak genel kaptanlık yapan Kenan Aşkan'ında takip edeceği öğrenildi. 

Emre Can Bayram

Yorumlar (0)
20
az bulutlu