Belediye bünyesinde Belirli süreli geçici istihdam edilmek üzere 3 Cankurtaran, 6 Çöp Kamyon Şoförü ve 46 Beden İşçisi alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular 13 Kasım Pazartesi günü başlayacak.

Belediye 55 İşçi Alımı Başvurusu

İş Başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvuru kılavuzunda belirtilen iş başvuru adresine başvuru için belirtilen tarihlerde başvuru belgeleri ile birlikte iş başvurularını bizzat müracaat ederek başvurularını yapabileceklerdir.

Belediye İşçi Alımı Son Başvurusu Hangi Gün ?

İlçe Belediyesi bünyesinde geçici süreli istihdam edilecek 55 işçi alımı için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını 13 Kasım tarihinden 15 Kasım 2023 tarihide dahil olmak üzere başvurularını şahsen yapabileceklerdir.

55 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Var

Adaylar iş başvurularını Kimlik fotokopisi, Yerleşim Yeri Belgesi, Sabıka kaydı, 1 Adet Resim, Okuryazar Belgesi veya Diploma fotokopisi ve Şoför alımı için Ehliyet SRC ve Psikoteknik belgesi ile birlikte iş başvurusu yapabileceklerdir.

Sözleşmeli-kadrolu memur alımı başlıyor Sözleşmeli-kadrolu memur alımı başlıyor

Dalaman Belediyesi 55 İşçi Alımına Kimler Başvuru Yapabilir

Cankurtaran Alımı en az İlkokul mezunu olmak. En az Gümüş Bröve sahibi olmak. Sağlık sorunu olmayan. Vardiyalı çalışma engeli olmamak.

Çöp Kamyon Şoförü alımı En az İlkokul mezunu olmak. Eski E sınıfı ehliyet veya Yeni C sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. SRC 4 belge sahibi olmak. Süresi geçmemiş Psikoteknik belgesine sahip olmak. Dönüşümlü çalışmak ve Sağlık sorunu olmamak.

Beden İşçisi alımı en az Okuryazar olmak. Vardiya usulü çalışmayı kabul ediyor olmak. Çalışmasına engel sağlık sorunu olmamak. İşletme ve İştirakler veya tesislerde Fen İşleri Yol Bakım onarım ve Üst Kaplama Temizlik işeri Müdürlüğü Çöp kamyon arkası Çöp toplama işlerinde görev almayı kabul ve taahhüt etmek.
Dalaman Belediyesi 55 İşçi Alımı Başvuru