Kamu personeli alımı kadrolu ve sözleşmeli memur alımları kapsamında yeni başvurular bu Pazartesi başlıyor. TEDAŞ 5, Dışişleri Bakanlığı 54, Sarıyer Belediye 15, Maltepe Belediye 20, Karabağlar Belediye 20, Çadırkaya Belediyesi 2, Bahşılı Belediyesi 2 memur alımı olmak üzere bu hafta başvurular alınacak.

Çadırkaya Belediyesi 2 memur alımı

Çadırkaya Belediyesi bünyesinde kadrolu düz devlet memuru alımı başvuruları 13 Kasım ile 17 Kasım 2023 tarihleri arasında olacak. Başvurular 8 ve 9. derece kadrolar için KPSS 75 ve 80 puan şartları ile olacak. Gerekli tüm diğer hususları ayrıca kamu personeli alımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

Karabağlar Belediye 20 memur alımı

27 BİN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAK 27 BİN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAK

Karabağlar Belediye bünyesinde 20 kadrolu zabıta memuru alımı yapılacak. 9. derece kadrolar için KPSS'den en az 70 almak, en az B ehliyeti olmak ve ilgili önlisans bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Başvurular 13-17 Kasım 2023 tarihlerinde olacak. Diğer bilgilere hemen kamu personeli alımı internet sitemizden erişim sağlayabilirsiniz.

Maltepe Belediyesi 20 memur alımı

Maltepe Belediye bünyesinde olmak üzere 20 zabıta memuru alımı başvuruları alınacak. Adaylar 13-17 Kasım 2023 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 7 ve 9. derece kadrolar için olacak. Adayların herhangi lisans mezunu olması yeterlidir. Başvurular için süreç içerisinde tüm bilgleri kamu personeli alımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

Sarıyer Belediyesi 15 memur alımı

Sarıyer Belediye bünyesinde kadrolu 15 zabıta memuru alımı başvuruları alınacak. Adaylar 13-17 Kasım 2023 tarihleri arasında başvurularını yapabileceklerdir. Başvurular için KPSS 65 ve 70 puan şartları var. İlgili lisans ve önlisans bölümleri başvuru yapabiliyor. Adaylar süresi içerisinde gerekli diğer bilgileri kamu personeli alımı internet sitemizden inceleyebilir.

Dışişleri Bakanlığı 54 memur alımı

Dışişleri Bakanlığı tarafından 50 koruma ve güvenlik personeli alımı ile 4 şoför alımı yapılacak. Başvurular 13 kasım ile 27 Kasım 2023 tarihleri arasında olacak. Her iki pozisyon için de adayların lise mezunu olması ve KPSS'den 70 ve üzeri puan alması yeterlidir. Başvuru tüm diğer hususları hemen kamu personeli alımı internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

TEDAŞ 5 memur alımı

TEDAŞ bünyesinde kadrolu 5 kamu personeli alımı için süreç 13 Kasım'da başlıyor. Adaylar 1 Aralık 2023'e kadar başvurularını online olarak yapabileceklerdir. Başvurularda KPSS 80 puan şartının yanı sıra ilgili lisans bölümü mezuniyeti istenmektedir. Başvurular için diğer tüm detayları ayrıca kamu personeli alımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

Bahşılı Belediyesi 2 memur alımı

Bahşılı Belediyesi bünyesinde kadrolu 2 memur alımı bu hafta başlıyor. Adaylar 15-17 Kasım 2023 tarihlerinde başvurularını yapabileceklerdir. KPSS 55 puanla koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Herhangi lisans ve önlisans mezunları başvuru yapabilecektir. Diğer tüm hususlara ayrıca kamu personeli alımı internet sitemizde bulabilirsiniz.

Editör: Eren Aşkar