Anlaşma sağlandı! Anlaşma sağlandı!

Zeki Günalp'in adaylık başvurusunu kabul eden Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu konuşmasında; "Zonguldak'ta CHP kartopu gibi büyüyerek çığa dönüşmüş duruma geldi. Yine Zonguldak'ın teveccüğünü almış isimlerden birtanesi olan Zeki Günalp beyfendi adaylığını açıkladı.Yine söylüyorum. Zonguldak Belediye Başkanı bu odadan çıkacak" ifalerine yer verdi.

"Zonguldak'a hizmet için adayım"

Zeki Günalp adaylık başvurusunda yapmış olduğu konuşmada; "

Bugün, 100 yıllık köklü geçmişe sahip Cumhuriyet Halk Parti’mizin Zonguldak Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurumu gerçekleştirdim. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 1919 yılında başlattığı kurtuluş mücadelesi ve sonrasında bağımsızlığımızın dönüm noktalarından biri olan Sivas Kongresi’nde atılan temel değerlerimiz ışığında, Zonguldak Belediye Başkanlığı görevine layık görülürsem, Zonguldaklı hemşehrilerimizin ihtiyaç ve hayallerini gerçekleştirmek için ben de sağlam temeller atacağım. Zonguldak’ımızın ihmal edilmiş alanlarında şehrimizi geliştirmek için mücadele edeceğim. İmar ve kalkınmadan, spor ve sağlığa, sanattan, inşaat, şehircilik ve tarıma kadar şehrimizin tüm ihtiyaçları için çalışma vizyonu ve hedefindeyim.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Zonguldak Belediye Başkan aday adayı olarak başvurumu yapmaktan dolayı duyduğum gurur ve sorumlulukla, diğer aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyor; şehrimiz ve sevgili hemşehrilerimize karşı asla kusur etmeyeceğim sözünü veriyorum. İlginiz için teşekkür ederim." dedi.

WhatsApp Image 2023-11-28 at 1.11.33 PM (1)WhatsApp Image 2023-11-28 at 1.11.33 PMWhatsApp Image 2023-11-28 at 1.11.33 PM (3)WhatsApp Image 2023-11-28 at 1.11.34 PM