Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Lig’inin 8. haftasında temsilcimiz Zonguldakspor Basket 67, kendi saha ve seyircisi önünde ligin güçlü ekiplerinden Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim’i ağırladı.  

Alaplı Belediyespor maçına 3 ayrı ilden hakem! Alaplı Belediyespor maçına 3 ayrı ilden hakem!

Site Kapalı Spor Salonu’nda oynanan ve zevkli ve çekişmeli geçen müsabakada kırmızı-lacivertli temsilcimiz taraftarının da büyük desteği ile Sarı-lacivertli ekibi 88 - 75 mağlup etti.  

Maçın ardından temsilcimiz Zonguldakspor Basket 67li teknik heyet ve oyuncular Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim karşısında aldıkları muhteşem galibiyetin sevincini taraftarları ile birlikte yaşadılar.  

Kırmızı-lacivertli temsilcimiz ligde 8 maçta 7 galibiyet 1 yenilgi ile topladığı 15 puanla 2. sırasındaki yerini korudu.  

Ayrıca temsilcimiz Zonguldakspor Basket 67 ile Fenerbahçe Gelişim arasındaki karşılaşmayı Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, 

Zonguldak Zafer Partisi İl Başkanı Oğuzhan Turhan, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, Yaşar Karaman, GMİS Genel Sekreter Tayfun Demir, iş insanları, Harun Demir, Nejdet Tıskaoğlu, Gazeteci Cem Küçük ve yaklaşık bine yakın taraftar müsabakayı izledi. Müsabakanın ardından protokol alınan galibiyet nedeniyle Kırmızı-lacivertli teknik heyet ve oyuncuları alkışlayarak tebrik etti. 
Haber:Selçuk Koçaklı