Gökçebey’de doğdum ve yaşıyorum.

1990. Yılında Gazeteciliğe başladım.
Aradan geçen 34.yıldır bu meslekte Zonguldak ve Gökçebey’in temel sorunları çözülsün diye çok mücadele verdim ve vermeye de devam edeceğim.
İlçede göç var,
İşsizlik var. 
Kurtuluşumuz Organize Sanayi Bölgesi Kurulma çalışmalarını başlatan Rahmetli Belediye Başkanımız Saim Aydemir ve CHP İlçe Başkanlığını yapan rahmetli Ömer Başoğlu’dur. Her ikisi de Gökçebey sevdalılarıydı. Allah ikisinin de mekanı cennet eylesin.
O günden bugüne kadar OSB kurulması için mücadelesi veren herkese buradan binlerce teşekkür ediyorum.
Yine, en büyük sorunumuz KÖPRÜ.
Gökçebey’in giriş KÖPRÜ’sü TEHLEKE arz ediyor diye sık sık yazarak gündeme getirdim. Ne hikmetse KÖPRÜ konusunda bir arpa boyu yol alamadık.
Aşırı yağmur yağsa ilçemizin esnafından, vatandaşına kadar SEL KORKUSU yaşanıyor. Güzel ilçemde çok SEL YAŞANDI ve bundan da herkes maddi zarar gördü. 
Bir daha sel yaşanmaması adına Ağusto deresinin genişletilmesi, kısa aralıklarla gelişi güzel plansız yapılan köprülerin yıkılması ve yenilerinin yapılmasıyla birlikte mevcut bent’in  devamı getirilmesi. Bunların yapılması için Devletten ihalesi yapıldığı halde neden çalışmalara başlanmadı? Halen anlamış değilim!..
Anlayacağız Gökçebey merkez ve köylerle tüm sorunların çözülmesi için elimden gereğini yaptım ve yapmaya da devam edeceğim.
Yazımın başlığına gelince:
Gökçebey İstasyon Mahallesi dedim.
Neden dedim… 
İstasyon Mahallesi Muhtar adayım. 
Mahalle sakinlerin isteği üzere bu yola çıktım. 
Seçilirsem şayet çalışma ofisim İstasyon Mahalle sakinlerinin 24 saat emrinde olacak. 
Muhtarlık maaşında değilim. 
Muhtarlık maaşı da EĞİTİME, GARİBANLARA ve yapacağım SOSYAL ETKİNLİKLERE.
Daha ne yazayım.
Sağlıcakla kalınız.